CHP Esenyurt İlçe Başkanı Ali Gökmen, kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle başkanlarını “Birlik ve Beraberlik” yemeğinde bir araya getirdi.

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Kaan Akın, 1. Bölge Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Yıldırım Talay, 2. Bölge Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Yeter Aslantepe, İlçe Başkan Yardımcıları Duran Keleş, Mehmet Gür ve Erhan Daka, Eğitim Sekreteri Fevzi Özcan, Kadın Kolları Başkanı Emine Polat, Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Daş ve mahalle başkanlarının katıldığı toplantıda 31 Mart yerel seçimleri masaya yatırıldı.

Yemekte yaptığı konuşmada tüm örgütten özveri isteyen İlçe Başkanı Ali Gökmen, sadece Esenyurt için değil İstanbul ve Türkiye için de çok önemli bir seçim süreci içinde olduklarına vurgu yaptı.

Esenyurt, İstanbul ve beraberinde tüm Türkiye’de mutlaka başarı elde edilmesi gereken bir seçime hazırlandıklarını belirten Gökmen, “Çok çalışmamız gerekiyor. Çok çalışmak zorundayız, mahallemizden başlayarak ilçemizin, yaşadığımız şehrin ve ülkemizin AKP iktidarında düşürüldüğü içler acısı hallerini vatandaşlarımıza tüm çıplaklığıyla anlatmamız gerekiyor. Sizlere bu zor süreçte çok önemli görevler düşüyor. Yeri gelecek çocuklarınızdan, eşinizden, sevdiklerinizden ayrı kalacaksınız, büyük özveriler vereceksiniz. Bunlar gerekli, çünkü Esenyurt aydınlık günlere sizin bu özverinizle yürüyecek. Birlik ve beraberlik içinde hem Esenyurt’u hem İstanbul’u hem de Türkiye’yi aydınlık günlere taşıyacağız” diye konuştu.