Bülent Kerimoğlu'ndan ADAYLIK açıklaması!

Bazı haber sitelerinde CHPnin Bakırköy Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilen Dr. Bülent Kerimoğlu, henüz böyle bir gelişmenin olmadığını belirterek haberin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Eklenme Tarihi: 05.02.2014 21:44

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan CHP Bakırköy Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Bülent Kerimoğlu, CHP Genel Merkezi’nin değerlendirmelerini sürdürdüğünü, şu an itibariyle de kesinleşmiş bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.

Kerimoğlu, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

Bugün bazı haber sitelerinde CHP Bakırköy Belediye Başkan Adaylığımın kesinleştiği yönünde haberler yer almıştır. 

Oysa Genel Merkezimizin ilgili kurullarında Bakırköy de dahil olmak üzere İstanbul’un bazı ilçeleri ile ilgili değerlendirmeler devam etmektedir. 

Ben de Genel Merkezimizin kararını saygıyla bekleyerek aday adaylığı konumumu sürdürmekteyim. Bu konuda partimizin en doğru tasarrufta bulunacağını ve benimde bu kararın arkasında duracağımı değerli kamuoyuna saygılarımla sunarım.

Eklenme Tarihi
Tarih: 05.02.2014 21:44
Okunma Sayısı
Yapılan Yorum Sayısı
Yorum: 0
Siz de yorum ekleyebilirsiniz
Siz de yorum ekleyin
Logo
Bu sitede yer alan tüm materyaller www.yerelgaste.com' a aittir.Herhangi bir şekilde bu sitedeki bilgilerin kopyalanması,çalınması ,yayımlanması halinde www.yerelgaste.com yasal işlem başlatma hakkını gizli tutar.
Copyright 2011 - Yerel GASTE